Praca

Nawiążemy współpracę z firmami montażowymi z terenu całej Polski.

Jeżeli montują Państwo bramy przemysłowe, rampy hydrauliczne, mostki sprężynowe czy też drzwi stalowe, prosimy o przesłanie Państwa oferty: biuro@proinvest.com.pl Działamy na terenie całego kraju, szukamy podwykonawców w każdym województwie. Zapraszamy do współpracy!

Zatrudnimy/poszukujemy:

1. Specjalista do spraw techniczno-handlowch

Opis stanowiska
opracowywanie ofert handlowych,
pozyskiwanie i podtrzymywanie relacji z klientami,
pozyskiwanie zamówień od klienta oraz zamawianie towaru u dostawców.

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne,
min. 2-letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy
umiejętność obsługi pakietu Open Office,
umiejętność czytania rysunków technicznych i sporządzania prostych szkiców,
umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,
prawo jazdy kategorii B,
znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,
wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
dobrą atmosferę pracy,
wolne weekendy,
możliwość rozwoju poprzez kursy doszkalające.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji na adres: biuro@proinvest.com.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (DzU nr 133, poz. 833).

2. Monter bram przemysłowych i systemów przeładunkowych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • dyspozycyjność, praca w delegacjach,
  • obsługa elektronarzędzi,
  • uprawinienia elektryczne i umiekjętność spawania będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników,
  • wolne weekendy.

CV prosimy przesłać na adres: biuro@proinvest.com.pl

lub o kontakt telefoniczny: 509 436 367.