Ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenia przemysłowe oraz wygrodzenia wewnętrze.

Główne zadania stawiane przed ogrodzeniami przemysłowymi to umiejętne połączenie estetyki wykonania, trwałości i niskiej ceny. Wszystkie te elementy łączą w sobie prezentowane ogrodzenia przemysłowe panelowe. Są one wykonane z prętów stalowych ocynkowanych grubości 5 mm, które na życzenie mogą zostać dodatkowo powleczone poliestrem w kilku wariantach kolorystycznych. Montaż ogrodzenia jest bardzo łatwy i szybki dzięki przemyślanej metodzie łączenia poszczególnych paneli do słupków, które mogą być zabetonowane w gruncie lub też przykręcane do podmurówki.

Uzupełnieniem oferty paneli są bramy przemysłowe przesuwne bądź też dwuskrzydłowe. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bramy przemysłowe przesuwne o szerokości dochodzącej do 24 m.

Oprócz ogrodzeń zewnętrznych oferujemy Państwu także ogrodzenia przemysłowe wewnętrzne. Stosowane są one w celu ograniczenia dostępu pracowników oraz osób postronnych do maszyn produkcyjnych. Chronią one zarówno pracowników przed wypadkiem jak i same maszyny przed przypadkowym wyłączeniem bądź uszkodzeniem.

Wygrodzenia przemysłowe wewnętrzne produkowane są na indywidualne zamówienie i można je dostosować do dowolnego kształtu linii produkcyjnej. Prezentowane zdjęcia z realizacji firmy Proinvest pokazują przykładowe elementy ogrodzenia wykorzystane do budowy liczącej ponad 600 m.b. długości strefy ochronnej w dużym zakładzie produkcyjnym.

Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego do naszej firmy i umówienia się na szczegółowe pomiary w Państwa zakładzie.

Kopiowanie i wykorzystywanie zamieszczonych zdjęć bez zgody firmy Proinvest jest zabronione.