Bramy i drzwi chłodnicze

Oferowane drzwi wykonane są z połączenia materiałów kompozytowych i pianki termicznej i wyróżniają się niewielką wagą. Dzięki temu montaż drzwi chłodniczych może odbywać się bezpośrednio do płyty warstwowej z pominięciem konstrukcji wsporczych.

Zastosowany laminat poliestrowy jest dwukrotnie bardziej wytrzymały na uderzenia niż blacha stalowa o grubości 0,5 mm.

Drzwi posiadają układ jezdny dociskający je do futryny i posadzki.

Drzwi nie mają progu i są wyposażone w specjalną uszczelkę podłogową (niezbędna jest równa posadzka przy wejściu).

Drzwi chłodnicze można opcjonalnie wyposażyć w zamek patentowy.


W szerokiej ofercie firmy Proinvest znajdują się niezawodne rozwiązania dla magazynów oraz zakładów. Oferujemy wysokiej jakości elementy konstrukcyjne – w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo i nienaganny stan techniczny naszych wyrobów, ale także zapewniamy dodatkowe udogodnienia.

Jesteśmy cenionym w branży dystrybutorem bram oraz drzwi chłodniczych, mroźniczych i przesuwnych. Każdy model wyróżnia się znakomitą trwałością, a jednocześnie niewielką wagą. A to wszystko dzięki połączeniu specjalistycznych surowców produkcyjnych – pianki termicznej oraz materiałów kompozytowych.

Proinvest – bramy i drzwi chłodnicze

Dlaczego nasze bramy i drzwi chłodnicze cieszą się tak dużym zaufaniem wśród klientów? Po pierwsze, nie wymagają konstrukcji wsporczej – można je zamontować do płyty warstwowej. Co więcej, wykorzystują niezawodny układ jezdny oraz materiały o zwiększonej wytrzymałości. Znajdują szerokie zastosowanie w różnego rodzaju zakładach i magazynach.

Oferujemy drzwi chłodnicze wyposażone w układ jezdny odpowiednio dociskający je zarówno do posadzki, jak i futryny. Nie posiadają progu, lecz mają specjalną uszczelkę podłogową. Można dodatkowo zwiększyć ich funkcjonalność, montując zamek patentowy. W procesie produkcji drzwi zastosowano laminat poliestrowy, który wykazuje niemal dwukrotnie większą odporność na uderzenia niż blacha stalowa.

Niezawodne bramy i drzwi chłodnicze

Dostarczamy naszym klientom produkty spełniające wszelki normy jakości oraz obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Drzwi i bramy chłodnicze posiadają wymagane przepisami atesty oraz certyfikaty. Dbamy o ich doskonałą szczelność, trwałość oraz wygodę użytkowania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy profesjonalne i kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy – od projektu po serwis gwarancyjny. Dobierzemy optymalne rozwiązanie do Państwa potrzeb. Wszystkich zainteresowanych ofertą firmy Proinvest już dziś zapraszamy do kontaktu.