Bramy przemysłowe

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją, przygotowaną przez naszych specjalistów – oferujemy Państwu znakomite bramy przemysłowe firmy Wiśniowski. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży i z tymi produktami utwierdza nas w przekonaniu, że sprostają one wszelkim warunkom i wymaganiom, jakie mogą przytrafić się w trakcie ich wieloletniej eksploatacji.

Nietypowe wymiary

Prezentowane w naszym asortymencie konstrukcje MakroPro i MakroPro Alu wykonywane są na zamówienie Klientów, a wymiary dostosowywane są do istniejącego otworu. Istnieje możliwość stworzenia elementu nawet do 8000mm szerokości i do 5000mm wysokości.

Ciepłe

Współczynnik przenikania ciepła dla struktury segmentowej MakroPro wynosi Uk = 1,0 W/m2xK. Do konstrukcji dodano system uszczelek na całym obwodzie oraz wyposażono ją w uszczelki pomiędzy panelami, co zapewnia dobrą izolację termiczną w pomieszczeniu. Płaszcz został wykonany ze stalowych segmentów o grubości 40mm, które są wypełnione pianką poliuretanową.

Bezpieczne

Wszystkie te elementy produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami i standardami europejskimi. Bezpieczeństwo zapewniają liczne zabezpieczenia, które przeciwdziałają samoczynnemu opadnięciu płaszcza (między innymi w przypadku zerwania sprężyny, czy uszkodzenia linki). Do bram przemysłowych z automatem stosuje się różnego rodzaju fotokomórki, czujniki krawędziowej listwy bezpieczeństwa, sygnalizację świetlną i inne, niezwykle przydatne akcesoria.

Solidne i trwałe

Aby obsługa była łatwa oraz wygodna, warto wybrać jeden z kilku sposobów otwierania drzwi: przekładni łańcuchowej lub sznurowej, siłownika kompaktowego z wyłącznikiem „góra-stop-dół” lub opcjonalnie: zamkiem szyfrowym, czytnikiem kart magnetycznych czy pilotem zdalnego sterowania. Modularna budowa sterowania ułatwia podpięcie innych urządzeń współpracujących z bramą, np. do myjni automatycznej. Gwarancją długotrwałego użytkowania jest wysokojakościowy panel, dostępny w kilku wersjach: segment stalowy pełny, z okienkami, bądź aluminiowy segment. Segmenty wyposażono w specjalny system wielowarstwowego zaginania blachy, zapewniający stabilne mocowanie zawiasów.

W MakroPro Alu zostało zastosowane aluminium, które zapobiega korozji, nawet w trudnych warunkach pracy, takich jak myjnia. Zdjęcie z realizacji firmy Proinvest.

MakroPro mogą być malowane na dowolną barwę z palety RAL, co ułatwia dostosowanie konstrukcji do kolorystyki fasady budynku. Zdjęcie z realizacji firmy Proinvest.

Staranne wykonanie i estetyczny wygląd to wyróżniki, charakteryzujące produkty firmy Wiśniowski.

Montaż bram możliwy jest w niemal każdych warunkach - zachęcamy go kontaktu z naszymi konsultantami, w celu uzgodnienia szczegółów instalacji.

Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego sprzedaz@proinvest.com.pl; prosimy o zawarcie w nim:

  • szerokości i wysokości otworu,
  • wysokości nadproża (odległość od górnej krawędzi otworu do sufitu),
  • informacji czy konstrukcja ma posiadać napęd elektryczny czy ręczny,
  • informacji o wymaganym przeszkleniu bramy, wykonaniu drzwi w płaszczu, itp.

Kopiowanie i wykorzystywanie zamieszczonych zdjęć bez zgody firmy Proinvest jest zabronione.