Bramy szybkobieżne

Oferta przygotowana przez ekspertów z firmy Proinvest na rolowane bramy szybkobieżne to niezwykle korzystna i dopracowana propozycja.

Prezentujemy konstrukcje stosowane najczęściej w różnego rodzaju zakładach. Dzięki dużym prędkością otwierania/zamykania do minimum zostaje ograniczona możliwość wymiany powietrza. Przedstawiamy produkty, które występują w dwóch wersjach: to zarówno konstrukcje zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Mogą otwierać się z prędkością 1 lub 2 m/sekundę. Jeżeli szukają Państwo praktycznych w zastosowaniu, funkcjonalnych i dodatkowo wysokojakościowych produktów – warto zgłosić się do nas. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które z powodzeniem stosowane są w codziennym życiu. Najlepsze szybkobieżne bramy rolowane czekają!

Proponowane przez nas produkty zostały przystosowane do pracy z dużą częstotliwością użycia i montowane są w pomieszczeniach, gdzie występuje duży ruch wózków/pieszych.

Bramy szybkobieżne rolowane wyróżniają się licznymi korzyściami. Są to między innymi rozwiązania:

  • energooszczędne - dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, nawet przy bardzo częstej eksploatacji bram rolowanych zachodzi niewielkie zużycie energii,
  • korzystne ekonomicznie - produkty znajdujące się w naszym asortymencie wyróżniają się niskimi kosztami eksploatacji,
  • proste i bezpieczne w obsłudze - dolna krawędź elementu nie jest sztywna lub ostra (zabezpieczona gumą), w związku z czym pracownik nie zostanie zraniony, a pojazd uszkodzony,
  • wytrzymałe - każdy zastosowany materiał jest wytrzymały na przypadkowe uderzenia lub innego rodzaju uszkodzenia,
  • przyspieszające prowadzone prace - bardzo duża prędkość zamykania oraz otwierania bramy szybkobieżnej sprawia, że pracownicy nie muszą czekać przez długi czas, aby przedostać się do innego pomieszczenia,
  • utrzymujące pożądane warunki termiczne - dzięki prędkości zamykania i otwierania, nie zachodzi częsta i duża wymiana powietrza. Pozwala to uniknąć przedostawania się do środka chłodu bądź też wilgoci.

Bramy szybkobieżne do mroźni Frigo 2

Brama do mroźni Frigo 2

Frigo 2 to szybkobieżna brama rolowana, która może pracować w temperaturach od -35 do +35 stopni C i idealnie nadaje się do mroźni i chłodni. Składa się z 2 płaszczy oddzielonych przestrzenią powietrzną o grubości 200 mm, która izoluje pomieszczenia o dużej różnicy temperatur. Błyskawiczne otwieranie i zamykanie z prędkością 1,8 m/sek gwarantuje minimalne straty zimna/ciepła w trakcie przejazdu przez bramę. Brama wyposażona jest w system samonaprawiania. W przypadku uderzenia w płaszcz bramy wskakuje on w prowadnice przy pierwszym cyklu góra-dół.

Brama szybkobieżna do chłodni Frigo 2

By poznać pełną ofertę naszej firmy, prosimy o złożenie zapytania ofertowego, na które odpowiedzą nasi specjaliści: sprzedaz@proinvest.com.pl.

Kopiowanie i wykorzystywanie zamieszczonych zdjęć bez zgody firmy Proinvest jest zabronione.