Uszczelnienia bramowe

Uszczelnienia bramowe (śluzy uszczelniające) firmy PROINVEST zapewniają właściwe uszczelnienie pomiędzy pojazdem a stanowiskiem przeładunkowym chroniąc wnętrze budynku oraz przeładowywane towary przed wpływem warunków atmosferycznych.

Uszczelnienia oferowane są w praktycznym kolorze czarnym z żółtymi markerami ułatwiającymi kierowcy pojazdu właściwe najechanie na stanowisko przeładunkowe, a tym samym poprawne uszczelnienie pojazdu.

Fartuch uszczelniający zamontowany jest na ramie stalowej ocynkowanej.

Konstrukcja ramy może być sztywna z boczną zabudową lub nożycowa-uginająca się pod naporem pojazdu.

Właściwe uszczelnienie uzyskuje się dzięki zachowaniu odpowiedniej sztywności tworzywa z jakiego wykonany jest opasujący samochód materiał. Fartuchy wykonane są z tkaniny PCV o grubości 3 mm z wewnętrznymi wzmocnieniami w postaci podwójnej siatki przeplatanej włóknem nylonowym (PCV na podwójnym kordzie).

Dzięki specjalnej konstrukcji splotu wewnętrznych siatek materiał fartucha automatycznie powraca do pozycji początkowej po odkształceniu.

Uszczelnienia bramowe są produkowane w kilku rozmiarach standardowych, jednak w przypadku pojawienia się potrzeby ich dostosowania do specjalnych wymagań klienta mogą być wykonywane także wg indywidualnych zamówień.

Podstawowe korzyści ze stosowania śluz uszczelniających to:

  • ochrona przed utratą ciapła/zimna w trakcie prowadzenia prac przeładunkowych,
  • ochrona przeładowywanych towarów przed wpływem warunków atmosferycznych,
  • poprawa komfortu pracy dla osób zajmujących się przeładunkiem.

Na zdjęciach przedstawiających widok od środka magazynu widać, że fartuchy przylegają do samochodu znacząco poprawiając komfort prac załadunkowych. Dzięki nim niezależnie od warunków atmosferycznych obsługa oraz ładunek są chronieni przed warunkami atmosferycznymi.

Uszczelnienie bramowe na konstrukcji wolnostojącej.

Uszczelnienie bramowe tunelowe z kurtyną paskową

Śluza tunelowa z boczną zabudową z kurtyn paskowych.

Śluza tunelowa z boczną zabudową z kurtyn paskowych pcv umożliwia przejazd wózka widłowego wzdłuż rampy betonowej i jednocześnie umożliwia rozładowanie samochodu dostawczego w komfortowych warunkach, chroniąc towar przed wpływem warunków atmosferycznych.

Uszczelnienie bramowe tunelowe wraz z kurtynami paskowycmi z pcv.

Fartuchy na wymianę

 

W przypadku uszkodzenia mechanicznego czy zerwania starych fartuchów należy wymienić je na nowe. Zapraszamy do złożenia zapytania na nowe fartuchy do śluz uszczelniających. Prosimy o przesłanie szkicu z wymiarami fartuchów, jakie macie Państwo u siebie, dotniemy nowe na wymiar, wgrzejemy znaki najazdowe i zakujemy oczka.

Oferujemy fartuchy w standardowych szerokościach:

  • górny: 1000 lub 900 mm,
  • boczne: 600 lub 700 mm.

Istnieje również możliwość zamówienia fartuchów szerszych, np. 1200 lub 1600 mm. Dostosujemy się do wymiarów dowolnego producenta. Oferowane tworzywo jest specjalistycznym materiałem pcv z podwójną warstwą siatki nylonowej w środku. Materiał ten jest bardzo wytrzymały i nie brudzi samochodów tak jak guma.

Zapytania: sprzedaz@proinvest.com.pl 

 

Kopiowanie i wykorzystywanie zamieszczonych zdjęć bez zgody firmy Proinvest jest zabronione.